Kalite N se yon kalite konektè ki gen pouvwa ba ak mwayen ak koneksyon vis. Konektè N yo disponib ak enpedans 50ohm ak 75ohm. Mekanis koneksyon vis la bay yon koneksyon solid ak fyab. Gen estil konektè ki disponib pou kalite kab fleksib, konfòm, semi-rijid ak ondile. Tou de pwosesis tèminasyon kab sèrti ak kranpon yo itilize pou seri sa a.
Karakteristik konektè a se gwo fyab, gwo pèfòmans vibrasyon, ekselan pèfòmans mekanik ak elektrik, elatriye. Yo itilize an koneksyon avèk kab koaksiyal RF nan enstriman radyo, ekipman kominikasyon, tès mikwo ond ak sistèm lansman sou tè nan vibrasyon ak nan move tan. Lè w sèvi ak kab semi-rijid oswa semi-fleksib, kalite sa a ap genyen yon VSWR ki pi piti, epi frekans lan ka rive jiska 11GHZ.
| Pwodwi | Deskripsyon | Nimewo Pati |
| Kalite 7/16 DIN | Konektè DIN fi pou kab RF fleksib 1/2" | TEL-DINF.12-RFC |
| Konektè DIN fi pou kab RF super fleksib 1/2" | TEL-DINF.12S-RFC | |
| Konektè DIN fi pou kab RF fleksib 1-1/4" | TEL-DINF.114-RFC | |
| Konektè DIN fi pou kab RF fleksib 1-5/8" | TEL-DINF.158-RFC | |
| Konektè DIN Fi Ang Dwat pou kab RF fleksib 1/2" | TEL-DINFA.12-RFC | |
| Konektè DIN Fi Ang Dwat pou kab RF super fleksib 1/2" | TEL-DINFA.12S-RFC | |
| Konektè DIN gason pou kab RF fleksib 1/2" | TEL-DINM.12-RFC | |
| Konektè DIN gason pou kab RF super fleksib 1/2" | TEL-DINM.12S-RFC | |
| Konektè DIN fi pou kab kowaksyal RF 7/8" | TEL-DINF.78-RFC | |
| Konektè DIN gason pou kab kowaksyal RF 7/8" | TEL-DINM.78-RFC | |
| Konektè DIN gason pou kab RF fleksib 1-1/4" | TEL-DINM.114-RFC | |
| Kalite N | Konektè N fi pou kab RF fleksib 1/2" | TEL-NF.12-RFC |
| Konektè N fi pou kab RF super fleksib 1/2" | TEL-NF.12S-RFC | |
| Konektè Ang Fi N pou kab RF fleksib 1/2" | TEL-NFA.12-RFC | |
| Konektè Ang Fi N pou kab RF super fleksib 1/2" | TEL-NFA.12S-RFC | |
| Konektè N Gason pou kab RF fleksib 1/2" | TEL-NM.12-RFC | |
| Konektè N Gason pou kab RF super fleksib 1/2" | TEL-NM.12S-RFC | |
| Konektè Ang Gason N pou kab RF fleksib 1/2" | TEL-NMA.12-RFC | |
| Konektè N Ang Gason pou kab RF super fleksib 1/2" | TEL-NMA.12S-RFC | |
| Kalite 4.3-10 | Konektè fi 4.3-10 pou kab RF fleksib 1/2" | TEL-4310F.12-RFC |
| Konektè fi 4.3-10 pou kab RF fleksib 7/8" | TEL-4310F.78-RFC | |
| Konektè ang dwat fi 4.3-10 pou kab RF fleksib 1/2" | TEL-4310FA.12-RFC | |
| Konektè ang dwat fi 4.3-10 pou kab RF super fleksib 1/2" | TEL-4310FA.12S-RFC | |
| Konektè gason 4.3-10 pou kab RF fleksib 1/2" | TEL-4310M.12-RFC | |
| Konektè gason 4.3-10 pou kab RF fleksib 7/8" | TEL-4310M.78-RFC | |
| Konektè ang dwat gason 4.3-10 pou kab RF fleksib 1/2" | TEL-4310MA.12-RFC | |
| Konektè ang dwat gason 4.3-10 pou kab RF super fleksib 1/2" | TEL-4310MA.12S-RFC |

Modèl:TEL-NM.12-RFC
Deskripsyon
Konektè N gason pou kab koaksiyal fleksib 1/2″
| Materyèl ak plake | |
| Kontak sant lan | Kwiv / Ajan plake |
| Izolan | PTFE |
| Kò ak Kondiktè Eksteryè | Kwiv / alyaj plake ak tri-alyaj |
| Joint | Kawoutchou Silisyòm |
| Karakteristik elektrik | |
| Karakteristik Enpedans | 50 Om |
| Gam frekans | DC ~ 3 GHz |
| Rezistans izolasyon | ≥5000MΩ |
| Fòs dyelèktrik | ≥2500 V effraction |
| Rezistans kontak sant | ≤1.0 mΩ |
| Rezistans kontak ekstèn | ≤1.0 mΩ |
| Pèt Ensèsyon | ≤0.05dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.12@3.0GHz |
| Ranje tanperati | -40 ~ 85 ℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| Enpèmeyab | IP67 |
Enstriksyon enstalasyon pou kab super fleksib N oubyen 7/16 oubyen 4310 1/2″
Estrikti konektè a: (Fig1)
A. nwa devan
B. nwa dèyè
C. jwenti

Dimansyon dezabiyaj yo montre nan dyagram nan (Fig2), ou dwe peye atansyon pandan w ap dezabiye:
1. Sifas bout kondiktè enteryè a ta dwe chanfren.
2. Retire enpurte tankou kal kwiv ak bav sou sifas bout kab la.

Asanblaj pati sele a: Vise pati sele a sou kondiktè ekstèn kab la jan dyagram nan montre sa (Fig3).

Asanblaj nwa dèyè a (Fig3).

Konbine nwa devan ak dèyè a lè w vise l jan dyagram nan montre a (Fig (5)).
1. Anvan ou vise, mete yon kouch grès lubrifyan sou bag torik la.
2. Kenbe boulon dèyè a ak kab la san mouvman. Vise kò koki prensipal la sou kò koki dèyè a. Vise kò koki prensipal la nan kò koki dèyè a avèk yon kle makak. Asanblaj la fini.
