Konektè koaksiyal seri N yo se konektè kouplaj filete gwosè mwayen ki fèt pou itilize soti nan DC rive nan 11 GHz. VSWR bande laj yo ki toujou ba fè yo popilè pandan ane yo nan anpil aplikasyon. Konektè seri N a gen enpedans ki matche ak câbles 50 ohm. Tèminasyon kab yo disponib nan konfigirasyon sèrtir, kranpon ak soude. Kouple filete a asire bon koneksyon nan aplikasyon kote chòk ak vibrasyon ekstrèm se konsiderasyon konsepsyon. Konektè N yo itilize nan ayewospasyal, aplikasyon odyo ak videyo difizyon osi byen ke anpil konpozan mikwo ond tankou filtè, koup, divizè, anplifikatè ak atenuatè pou nou site kèk.
1. Nou konsantre sou Konektè RF & Adaptè RF & Asanble Kab & Antèn.
2. Nou gen yon ekip R&D ki aktif e kreyatif ki metrize teknoloji debaz la nèt.
Nou angaje nou nan devlopman pwodiksyon konektè pèfòmans segondè, epi nou konsakre tèt nou pou nou rive nan yon pozisyon dirijan nan inovasyon ak pwodiksyon konektè.
3. Asanblaj kab RF koutim nou yo entegre epi anbake atravè lemond.
4. Asanblaj kab RF yo ka pwodui ak anpil kalite konektè diferan ak longè koutim selon bezwen ak aplikasyon ou yo.

Modèl:TEL-NF.78-RFC
Deskripsyon:
Konektè N Fi pou kab fleksib 7/8″
| Materyèl ak plake | |
| Kontak sant lan | Kwiv / Ajan plake |
| Izolan | PTFE |
| Kò ak Kondiktè Eksteryè | Kwiv / alyaj plake ak tri-alyaj |
| Joint | Kawoutchou Silisyòm |
| Karakteristik elektrik | |
| Karakteristik Enpedans | 50 Om |
| Gam frekans | DC ~ 3 GHz |
| Rezistans izolasyon | ≥5000MΩ |
| Fòs dyelèktrik | ≥2500 V effraction |
| Rezistans kontak sant | ≤1.0 mΩ |
| Rezistans kontak ekstèn | ≤0.25 mΩ |
| Pèt Ensèsyon | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.15@3.0GHz |
| Ranje tanperati | -40 ~ 85 ℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| Enpèmeyab | IP67 |
Enstriksyon enstalasyon pou kab super fleksib N oubyen 7/16 oubyen 4310 1/2″
Estrikti konektè a: (Fig1)
A. nwa devan
B. nwa dèyè
C. jwenti

Dimansyon dezabiyaj yo montre nan dyagram nan (Fig2), ou dwe peye atansyon pandan w ap dezabiye:
1. Sifas bout kondiktè enteryè a ta dwe chanfren.
2. Retire enpurte tankou kal kwiv ak bav sou sifas bout kab la.

Asanblaj pati sele a: Vise pati sele a sou kondiktè ekstèn kab la jan dyagram nan montre sa (Fig3).

Asanblaj nwa dèyè a (Fig3).

Konbine nwa devan ak dèyè a lè w vise l jan dyagram nan montre a (Fig (5)).
1. Anvan ou vise, mete yon kouch grès lubrifyan sou bag torik la.
2. Kenbe boulon dèyè a ak kab la san mouvman. Vise kò koki prensipal la sou kò koki dèyè a. Vise kò koki prensipal la nan kò koki dèyè a avèk yon kle makak. Asanblaj la fini.
