● Asanblaj kab koaksyal RF (7/16 DIN/N/Mini DIN/4.3-10/OEM/ODM).
● Nou konsantre sou asanblaj koaksiyal yo.
● Asanblaj kab RF koutim nou yo entegre epi anbake atravè lemond.
● Asanblaj kab RF yo ka pwodui ak anpil kalite konektè diferan ak longè koutim selon bezwen ak aplikasyon ou yo.
● Konektè kab alimentatè 1/2; kavalye konektè 4.3-10; konektè rf fi 4.3-10 ak bride; konektè lmr 400 4.3-10; konektè kab 7 16 din; konektè barik; konektè kab koaksyal; konektè 4.3-10; mini din 4.3-10; konektè mx; konektè fi din 7 16.
| Kote orijin | Shanghai, Lachin (Kontinan) | Non mak | Telsto |
| Nimewo Modèl | DINM-12 | Kalite | 7/16 DIN |
| Aplikasyon | RF | Sèks | Gason |
| Non pwodwi | DINM-12 | Koulè | Ajan/Dore |
| Materyèl | Kwiv | Sètifika | ISO9001/CE/ROHS |
| Kalite konektè | 7/16 DIN | Plakaj | Nikèl / Penti an lò |
| MOQ | 1 Moso | ODM/DEM | Ofri |
| Rezistans izolasyon | ≥ 10000 MΩ | Ranje Tanperati | -40°C rive +85°C |
Ki sa ki MOQ konpayi ou an?
MOQ la fleksib.
Ki lè livrezon ou?
Tanpri mande nou pou enfòmasyon sou stock nou an anvan, nou ka voye pwodwi yo yon fwa nou resevwa depo ou a. Si nou itilize mak kliyan, nou pral pran 3-5 jou pou prepare materyèl yo ak pwodiksyon an mas.
Èske konpayi ou an ka aksepte personnalisation?
Byenveni OEM ak ODM.
Ki jan ou rezoud sèvis apre lavant lan?
Tanpri mande nou pou sipò teknik si ou gen travayè ki konnen kijan pou repare. Si ou pa gen enjenyè, tanpri voye atik yo tounen, nou ka repare yo pou ou.
Èske ou ka voye yon echantiyon pou nou devlope?
Yo ta ka bay echantiyon yo.

Modèl:TEL-DINM.12-RFC
Deskripsyon
Konektè DIN gason pou kab fleksib 1/2″
| Materyèl ak plake | |
| Kontak sant lan | Kwiv / Ajan plake |
| Izolan | PTFE |
| Kò ak Kondiktè Eksteryè | Kwiv / alyaj plake ak tri-alyaj |
| Joint | Kawoutchou Silisyòm |
| Karakteristik elektrik | |
| Karakteristik Enpedans | 50 Om |
| Gam frekans | DC ~ 3 GHz |
| Rezistans izolasyon | ≥5000MΩ |
| Fòs dyelèktrik | 4000 V rms |
| Rezistans kontak sant | ≤0.4 mΩ |
| Rezistans kontak ekstèn | ≤1.0 mΩ |
| Pèt Ensèsyon | ≤0.08dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Ranje tanperati | -40 ~ 85 ℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| Enpèmeyab | IP67 |
Enstriksyon enstalasyon pou kab super fleksib N oubyen 7/16 oubyen 4310 1/2″
Estrikti konektè a: (Fig1)
A. nwa devan
B. nwa dèyè
C. jwenti

Dimansyon dezabiyaj yo montre nan dyagram nan (Fig2), ou dwe peye atansyon pandan w ap dezabiye:
1. Sifas bout kondiktè enteryè a ta dwe chanfren.
2. Retire enpurte tankou kal kwiv ak bav sou sifas bout kab la.

Asanblaj pati sele a: Vise pati sele a sou kondiktè ekstèn kab la jan dyagram nan montre sa (Fig3).

Asanblaj nwa dèyè a (Fig3).

Konbine nwa devan ak dèyè a lè w vise l jan dyagram nan montre a (Fig (5)).
1. Anvan ou vise, mete yon kouch grès lubrifyan sou bag torik la.
2. Kenbe boulon dèyè a ak kab la san mouvman. Vise kò koki prensipal la sou kò koki dèyè a. Vise kò koki prensipal la nan kò koki dèyè a avèk yon kle makak. Asanblaj la fini.
