Adaptè ki fabrike pa Telsto Development Co., Limited yo nan yon pakèt konfigirasyon divès tankou nan seri oswa ant seri, konsepsyon dwat oswa angilè ak kèk ak karakteristik montaj panèl.
Yo klase yo dapre aplikasyon tipik yo prevwa pou yo, epi chak bezwen pwopriyete espesifik li yo. Gen kat gwo gwoup ki idantifye pa mwayen yon kòd koulè nan katalòg sa a: adaptè estanda, presizyon, entèmodilasyon pasif ki ba (PIM) ak adaptè rapid.
Adaptè Telsto RF la gen yon seri frekans operasyonèl DC-3 GHz, li ofri yon pèfòmans VSWR ekselan ak yon modilasyon entèrpasif ki ba {Low PIM3 ≤-155dBc(2×20W)}. Sa fè li ideyal pou itilizasyon nan estasyon baz selilè, sistèm antèn distribye (DAS) ak aplikasyon pou ti selil.
| Pwodwi | Deskripsyon | Nimewo Pati |
| Adaptè RF | Adaptè Fi pou Din Fi 4.3-10 | TEL-4310F.DINF-AT |
| Adaptè 4.3-10 Fi pou Din Gason | TEL-4310F.DINM-AT | |
| Adaptè 4.3-10 Fi pou N Gason | TEL-4310F.NM-AT | |
| Adaptè Gason pou Fi Din 4.3-10 | TEL-4310M.DINF-AT | |
| Adaptè Gason pou Din Gason 4.3-10 | TEL-4310M.DINM-AT | |
| Adaptè 4.3-10 Gason pou N Fi | TEL-4310M.NF-AT | |
| Adaptè Din Fi pou Din Gason Ang Dwat | TEL-DINF.DINMA-AT | |
| Adaptè N Fi pou Din Gason | TEL-NF.DINM-AT | |
| Adaptè N Fi pou N Fi | TEL-NF.NF-AT | |
| Adaptè N Gason pou Din Fi | TEL-NM.DINF-AT | |
| Adaptè N Gason pou Din Gason | TEL-NM.DINM-AT | |
| Adaptè N Gason pou N Fi | TEL-NM.NF-AT | |
| Adaptè N Gason pou N Gason Ang Dwat | TEL-NM.NMA.AT | |
| Adaptè N Gason pou N Gason | TEL-NM.NM-AT | |
| Adaptè ang dwat 4.3-10 fi pou 4.3-10 gason | TEL-4310F.4310MA-AT | |
| Adaptè RF DIN Fi pou DIN Gason Ang Dwat | TEL-DINF.DINMA-AT | |
| Adaptè RF N Fi Ang Dwat pou N Fi | TEL-NFA.NF-AT | |
| Adaptè N Gason pou 4.3-10 Fi | TEL-NM.4310F-AT | |
| Adaptè N Gason pou N Fi Ang Dwat | TEL-NM.NFA-AT |

Modèl:TEL-4310M.DINM-AT
Deskripsyon
Adaptè Gason pou Din Gason 4.3-10
| Materyèl ak plake | |
| Kontak sant lan | Kwiv / Ajan plake |
| Izolan | PTFE |
| Kò ak Kondiktè Eksteryè | Kwiv / alyaj plake ak tri-alyaj |
| Joint | Kawoutchou Silisyòm |
| Karakteristik elektrik | |
| Karakteristik Enpedans | 50 Om |
| Gam frekans | DC ~ 3 GHz |
| Rezistans izolasyon | ≥5000MΩ |
| Fòs dyelèktrik | ≥2500 V effraction |
| Rezistans kontak sant | ≤3.0 mΩ |
| Rezistans kontak ekstèn | ≤2.0 mΩ |
| Pèt Ensèsyon | ≤0.3dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Ranje tanperati | -40 ~ 85 ℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| Enpèmeyab | IP67 |
Enstriksyon enstalasyon pou kab super fleksib N oubyen 7/16 oubyen 4310 1/2″
Estrikti konektè a: (Fig1)
A. nwa devan
B. nwa dèyè
C. jwenti

Dimansyon dezabiyaj yo montre nan dyagram nan (Fig2), ou dwe peye atansyon pandan w ap dezabiye:
1. Sifas bout kondiktè enteryè a ta dwe chanfren.
2. Retire enpurte tankou kal kwiv ak bav sou sifas bout kab la.

Asanblaj pati sele a: Vise pati sele a sou kondiktè ekstèn kab la jan dyagram nan montre sa (Fig3).

Asanblaj nwa dèyè a (Fig3).

Konbine nwa devan ak dèyè a lè w vise l jan dyagram nan montre a (Fig (5)).
1. Anvan ou vise, mete yon kouch grès lubrifyan sou bag torik la.
2. Kenbe boulon dèyè a ak kab la san mouvman. Vise kò koki prensipal la sou kò koki dèyè a. Vise kò koki prensipal la nan kò koki dèyè a avèk yon kle makak. Asanblaj la fini.
