Antèn / Estasyon baz / Emisyon / Asanblaj kab / Selilè / Konpozan / Enstriman / Radyo mikwo ond / Mil-Aero
PCS/Rada/Radyo/Satcom/Pwoteksyon kont surtansyon WLAN
1. Nou pèsonalize pwodui espesyal tou pou satisfè bezwen kliyan nou yo. Jis montre nou desen ou, echantiyon ou oswa detay ou endike yo, n ap pwodui li oswa tanpri voye nou paramèt espesifik jeni ou yo tankou IMD, VSWR, plake elatriye.
2. Ou ka bay echantiyon an.
3. Nou pral reponn ou pou demann ou an nan 24 èdtan.

Modèl:TEL-NMA.12S-RFC
Deskripsyon
Konektè Ang Gason N pou kab Superfleksib 1/2″
| Materyèl ak plake | |
| Kontak sant lan | Kwiv / Ajan plake |
| Izolan | PTFE |
| Kò ak Kondiktè Eksteryè | Kwiv / alyaj plake ak tri-alyaj |
| Joint | Kawoutchou Silisyòm |
| Karakteristik elektrik | |
| Karakteristik Enpedans | 50 Om |
| Gam frekans | DC ~ 3 GHz |
| Rezistans izolasyon | ≥5000MΩ |
| Fòs dyelèktrik | ≥2500 V effraction |
| Rezistans kontak sant | ≤1.0 mΩ |
| Rezistans kontak ekstèn | ≤0.2 mΩ |
| Pèt Ensèsyon | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Ranje tanperati | -40 ~ 85 ℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| Enpèmeyab | IP67 |
Enstriksyon enstalasyon pou kab super fleksib N oubyen 7/16 oubyen 4310 1/2″
Estrikti konektè a: (Fig1)
A. nwa devan
B. nwa dèyè
C. jwenti

Dimansyon dezabiyaj yo montre nan dyagram nan (Fig2), ou dwe peye atansyon pandan w ap dezabiye:
1. Sifas bout kondiktè enteryè a ta dwe chanfren.
2. Retire enpurte tankou kal kwiv ak bav sou sifas bout kab la.

Asanblaj pati sele a: Vise pati sele a sou kondiktè ekstèn kab la jan dyagram nan montre sa (Fig3).

Asanblaj nwa dèyè a (Fig3).

Konbine nwa devan ak dèyè a lè w vise l jan dyagram nan montre a (Fig (5)).
1. Anvan ou vise, mete yon kouch grès lubrifyan sou bag torik la.
2. Kenbe boulon dèyè a ak kab la san mouvman. Vise kò koki prensipal la sou kò koki dèyè a. Vise kò koki prensipal la nan kò koki dèyè a avèk yon kle makak. Asanblaj la fini.
