Konektè 7/16 Din lan fèt espesyalman pou estasyon baz deyò nan sistèm kominikasyon mobil (GSM, CDMA, 3G, 4G), li prezante gwo puisans, ti pèt, gwo vòltaj fonksyònman, pèfòmans pafè ki reziste dlo epi li aplikab nan divès anviwònman. Li fasil pou enstale epi li bay yon koneksyon serye.
Konektè Telsto 7/16 Din yo disponib nan vèsyon gason oswa fi ak yon enpedans 50 Ohm. Konektè 7/16 DIN nou yo disponib nan vèsyon dwat oswa ang dwat, ansanm ak opsyon bride 4 twou, bulkhead, panèl 4 twou oswa san montaj. Desen konektè DIN 7/16 sa yo disponib nan metòd atachman kranpon, sèrtir oswa soude.
● IMD ki ba ak VSWR ki ba bay yon pi bon pèfòmans sistèm.
● Konsepsyon oto-evaze a asire fasilite enstalasyon ak yon zouti men estanda.
● Joint pre-asanble pwoteje kont pousyè (P67) ak dlo (IP67).
● Kondiktè santral plake an kwiv/Ag ak kondiktè ekstèn plake an kwiv/Teri-alyaj bay yon konduktivite ak rezistans korozyon ki wo.
● Enfrastrikti san fil
● Estasyon baz yo
● Pwoteksyon kont zèklè
● Kominikasyon satelit
● Sistèm Antèn

Modèl:TEL-DINF.12-RFC
Deskripsyon
Konektè DIN fi pou kab fleksib 1/2″
| Materyèl ak plake | |
| Kontak sant lan | Kwiv / Ajan plake |
| Izolan | PTFE |
| Kò ak Kondiktè Eksteryè | Kwiv / alyaj plake ak tri-alyaj |
| Joint | Kawoutchou Silisyòm |
| Karakteristik elektrik | |
| Karakteristik Enpedans | 50 Om |
| Gam frekans | DC ~ 3 GHz |
| Rezistans izolasyon | ≥5000MΩ |
| Fòs dyelèktrik | 4000 V rms |
| Rezistans kontak sant | ≤1.0mΩ |
| Rezistans kontak ekstèn | ≤0.4 mΩ |
| Pèt Ensèsyon | ≤0.08dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Ranje tanperati | -40 ~ 85 ℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| Enpèmeyab | IP67 |
Enstriksyon enstalasyon pou kab super fleksib N oubyen 7/16 oubyen 4310 1/2″
Estrikti konektè a: (Fig1)
A. nwa devan
B. nwa dèyè
C. jwenti

Dimansyon dezabiyaj yo montre nan dyagram nan (Fig2), ou dwe peye atansyon pandan w ap dezabiye:
1. Sifas bout kondiktè enteryè a ta dwe chanfren.
2. Retire enpurte tankou kal kwiv ak bav sou sifas bout kab la.

Asanblaj pati sele a: Vise pati sele a sou kondiktè ekstèn kab la jan dyagram nan montre sa (Fig3).

Asanblaj nwa dèyè a (Fig3).

Konbine nwa devan ak dèyè a lè w vise l jan dyagram nan montre a (Fig (5)).
1. Anvan ou vise, mete yon kouch grès lubrifyan sou bag torik la.
2. Kenbe boulon dèyè a ak kab la san mouvman. Vise kò koki prensipal la sou kò koki dèyè a. Vise kò koki prensipal la nan kò koki dèyè a avèk yon kle makak. Asanblaj la fini.

Byenveni nan prezantasyon pwodwi nou an. Nou onore pou nou prezante konektè 7/16 Din nou an ba ou!
Konektè 7/16 Din nou an fèt pou estasyon baz deyò nan sistèm kominikasyon mobil, epi li aplikab a divès estanda kominikasyon mobil tankou GSM, CDMA, 3G, 4G, elatriye. Li gen gwo pouvwa, ti pèt, gwo vòltaj k ap travay, pèfòmans pafè ki reziste dlo, epi li ka fonksyone yon fason ki estab nan divès anviwònman.
Konektè 7/16 Din nou yo gen teknoloji konsepsyon ak fabrikasyon avanse pou asire bon jan kalite ak fyab. Li fasil pou enstale epi konekte yon fason fyab, epi li ka konplete enstalasyon ak antretyen nan yon ti tan, kidonk amelyore efikasite epi diminye depans yo.
Konektè 7/16 Din nou an te konsidere plizyè senaryo aplikasyon nan pwosesis konsepsyon an, pou asire aplikabilite li. Pèfòmans enpèmeyab li pèmèt li fonksyone nòmalman nan divès kondisyon metewolojik negatif. Anplis de sa, li genyen tou karakteristik vòltaj fonksyònman ki wo ak pèt ki ba, epi li ka kenbe kalite siyal la ak estabilite pandan transmisyon long distans.
An jeneral, konektè 7/16 Din nou an se yon konektè kalite siperyè ki fèt pou estasyon baz deyò nan sistèm kominikasyon mobil. Kèlkeswa anviwònman w ap travay la, nou ka bay solisyon koneksyon efikas. Si w enterese nan pwodwi nou yo, tanpri kontakte nou pou plis enfòmasyon.