806-960 MHz ak 1710-2700 MHz
Polarizasyon vètikal
Itilizasyon andedan kay la oswa deyò
Alignement miray oswa alignement tiyo
Ekselan aparans Bon rezistans enpak, kapasite enpèmeyab ak anti-korozyon Twous enstalasyon estanda pou kenbe poto Dimansyon optimize Fèt ak teknoloji bann laj, gen mwayen, rapò ond kanpe ki ba
Aplikasyon: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ sistèm Wi-Fi
Swiv pwosedi sa yo pou enstale antèn nan ak poto sipò a, ajiste ang enklinasyon antèn nan, sere boulon, vis ak nwa yo. (1) Twous montaj fòm L yo ta dwe gen boulon antèn ki aliyen, mete wonnèl plat la, zen anlè a, bouchon vis la youn apre lòt, answit bloke nwa a. (2) Tij file M6 an fòm U ki pase nan twous montaj dantèl ak fòm L yo, kenbe antèn nan ak yon poto dyamèt 35-50mm, answit bloke nwa a. (3) Pou jwenn pi bon siyal la, ajiste ang enklinasyon antèn nan atravè pozisyon twou twous montaj fòm L la, answit bloke tout nwa yo epi sele bout konektè antèn nan. (4) Wotè montaj la ta dwe plis pase 3 mèt soti nan nivo baz la, tou zòn ki toupre montaj la pa ta dwe gen bilding wo ak gwo metal. Nan yon mo, tè a ta dwe ouvè sou kote.
Karakteristik:
● Aparans ekskiz
● Bon kapasite defans, rezistans enpak, enpèmeyab, anti-korozyon, elatriye.
| Espesifikasyon mekanik | |
| Dimansyon | 445 * 210 * 65 |
| Pwa | 1 kilogram |
| Materyèl radyatè | Kwiv |
| Materyèl Radòm | ABS |
| Koulè Radòm | Blan-ivoire |
| Imidite Relatif | 5%-95% |
| Tanperati fonksyònman | -40~60 ℃ |
| Twous montaj | Montaj sou miray ak montaj sou tiyo |
| Espesifikasyon elektrik | |
| Gam frekans | 806-960MHz 1710-2700MHz |
| Pwofi | 10dBi 12dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarizasyon | Vètikal |
| Lajè gwo bout bwa mwatye pouvwa | H:65/50° V:55/40° |
| Pwopòsyon Devan ak Dèyè | 20 dB |
| Enpedans Antre | 50Ω |
| Maksimòm Pouvwa Antre | 50W |
| Pwoteksyon kont zèklè | Tè DC |
| Konektè | N Fi |
Enstriksyon enstalasyon pou kab super fleksib N oubyen 7/16 oubyen 4310 1/2″
Estrikti konektè a: (Fig1)
A. nwa devan
B. nwa dèyè
C. jwenti

Dimansyon dezabiyaj yo montre nan dyagram nan (Fig2), ou dwe peye atansyon pandan w ap dezabiye:
1. Sifas bout kondiktè enteryè a ta dwe chanfren.
2. Retire enpurte tankou kal kwiv ak bav sou sifas bout kab la.

Asanblaj pati sele a: Vise pati sele a sou kondiktè ekstèn kab la jan dyagram nan montre sa (Fig3).

Asanblaj nwa dèyè a (Fig3).

Konbine nwa devan ak dèyè a lè w vise l jan dyagram nan montre a (Fig (5)).
1. Anvan ou vise, mete yon kouch grès lubrifyan sou bag torik la.
2. Kenbe boulon dèyè a ak kab la san mouvman. Vise kò koki prensipal la sou kò koki dèyè a. Vise kò koki prensipal la nan kò koki dèyè a avèk yon kle makak. Asanblaj la fini.
