Karakteristik: Aparans ekskiz Apwopriye pou enstalasyon plafon òdinè Bann frekans laj, ond kanpe ki ba, gwo kapasite anti-entèferans.
| Atik | Espesifikasyon |
| Gam frekans | 698 ~ 960MHz / 1710 ~ 2700MHz |
| Pwofi | 3±1dBi/4±1dBi |
| VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Enpedans Antre | 50Ω |
| Polarizasyon | Vètikal |
| Lajè travès orizontal | 360° |
| Lajè gwo bout bwa vètikal | 85±15°/55±15° |
| Pouvwa Maksimòm | 50W |
| Kalite konektè | N-Fi |
| Dyamèt | Ø164x94mm |
| Koulè | Blan |
| Tanperati | Operasyon: -40 ℃ ~ +60 ℃ |
| Ranje Imidite Relatif | 5% ~ 95% |
| Metòd montaj | Fikse ak vis |
Enstriksyon enstalasyon pou kab super fleksib N oubyen 7/16 oubyen 4310 1/2″
Estrikti konektè a: (Fig1)
A. nwa devan
B. nwa dèyè
C. jwenti

Dimansyon dezabiyaj yo montre nan dyagram nan (Fig2), ou dwe peye atansyon pandan w ap dezabiye:
1. Sifas bout kondiktè enteryè a ta dwe chanfren.
2. Retire enpurte tankou kal kwiv ak bav sou sifas bout kab la.

Asanblaj pati sele a: Vise pati sele a sou kondiktè ekstèn kab la jan dyagram nan montre sa (Fig3).

Asanblaj nwa dèyè a (Fig3).

Konbine nwa devan ak dèyè a lè w vise l jan dyagram nan montre a (Fig (5)).
1. Anvan ou vise, mete yon kouch grès lubrifyan sou bag torik la.
2. Kenbe boulon dèyè a ak kab la san mouvman. Vise kò koki prensipal la sou kò koki dèyè a. Vise kò koki prensipal la nan kò koki dèyè a avèk yon kle makak. Asanblaj la fini.
