Karakteristik: Aparans ekskiz Apwopriye pou enstalasyon plafon òdinè Laj bann frekans, vag kanpe ki ba, gwo kapasite anti-entèferans
Aplikasyon: Sistèm pwoteksyon omnidireksyonèl andedan kay la GSM/ CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN
| Espesifikasyon mekanik | |
| Dimansyon | 204X115mm |
| Pwa | 0.5Kg |
| Materyèl radyatè | Kwiv plake ajan |
| Materyèl Radòm | ABS |
| Koulè Radòm | Blan-ivoire |
| Imidite Operasyonèl | < 95% |
| Tanperati fonksyònman | -40~55 ℃ |
| Espesifikasyon elektrik | |
| Gam frekans | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Pwofi | 2dBi±0.5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1.4 |
| Polarizasyon | Vètikal |
| Awondi modèl la, dB | ±1 ±1 ±1.5 |
| Lajè gwo bout bwa vètikal | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Enpedans Antre | 50Ω |
| Maksimòm Pouvwa Antre | 50W |
| Konektè | N Fi |
Enstriksyon enstalasyon pou kab super fleksib N oubyen 7/16 oubyen 4310 1/2″
Estrikti konektè a: (Fig1)
A. nwa devan
B. nwa dèyè
C. jwenti

Dimansyon dezabiyaj yo montre nan dyagram nan (Fig2), ou dwe peye atansyon pandan w ap dezabiye:
1. Sifas bout kondiktè enteryè a ta dwe chanfren.
2. Retire enpurte tankou kal kwiv ak bav sou sifas bout kab la.

Asanblaj pati sele a: Vise pati sele a sou kondiktè ekstèn kab la jan dyagram nan montre sa (Fig3).

Asanblaj nwa dèyè a (Fig3).

Konbine nwa devan ak dèyè a lè w vise l jan dyagram nan montre a (Fig (5)).
1. Anvan ou vise, mete yon kouch grès lubrifyan sou bag torik la.
2. Kenbe boulon dèyè a ak kab la san mouvman. Vise kò koki prensipal la sou kò koki dèyè a. Vise kò koki prensipal la nan kò koki dèyè a avèk yon kle makak. Asanblaj la fini.
