Karakteristik: Aparans ekskiz Bon rezistans enpak, kapasite enpèmeyab ak anti korozyon Twous enstalasyon estanda pou kenbe poto Dimansyon optimize Fèt ak teknoloji bann laj, gen mwayen, rapò vag kanpe ki ba
Aplikasyon: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ sistèm Wi-Fi
Swiv pwosedi sa yo pou enstale antèn nan ak poto sipò a, ajiste ang enklinasyon antèn nan, sere boulon, vis ak nwa yo. (1) Twous montaj fòm L yo ta dwe gen boulon antèn ki aliyen, mete wonnèl plat la, zen anlè a, bouchon vis la youn apre lòt, answit bloke nwa a. (2) Tij file M6 an fòm U ki pase nan twous montaj dantèl ak fòm L yo, kenbe antèn nan ak yon poto dyamèt 35-50mm, answit bloke nwa a. (3) Pou jwenn pi bon siyal la, ajiste ang enklinasyon antèn nan atravè pozisyon twou twous montaj fòm L la, answit bloke tout nwa yo epi sele bout konektè antèn nan. (4) Wotè montaj la ta dwe plis pase 3 mèt soti nan nivo baz la, tou zòn ki toupre montaj la pa ta dwe gen bilding wo ak gwo metal. Nan yon mo, tè a ta dwe ouvè sou kote.
| Espesifikasyon mekanik | |
| Dimansyon | 210x180x44mm |
| Pwa | 0.6Kg |
| Materyèl radyatè | Kwiv plake ajan |
| Materyèl Radòm | ABS |
| Koulè Radòm | Blan-ivoire |
| Imidite Operasyonèl | < 95% |
| Tanperati fonksyònman | -40~55 ℃ |
| Espesifikasyon elektrik | |
| Gam frekans | 806-960MHz 1710~2300MHz 2300-2700MHz |
| Pwofi | 7dBi 8 dBi 9dBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| Polarizasyon | Vètikal |
| Lajè travès orizontal | 90 70 70 |
| Lajè gwo bout bwa vètikal | 65 60 60 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Enpedans Antre | 50Ω |
| Maksimòm Pouvwa Antre | 50W |
| Konektè | N Fi |
Enstriksyon enstalasyon pou kab super fleksib N oubyen 7/16 oubyen 4310 1/2″
Estrikti konektè a: (Fig1)
A. nwa devan
B. nwa dèyè
C. jwenti

Dimansyon dezabiyaj yo montre nan dyagram nan (Fig2), ou dwe peye atansyon pandan w ap dezabiye:
1. Sifas bout kondiktè enteryè a ta dwe chanfren.
2. Retire enpurte tankou kal kwiv ak bav sou sifas bout kab la.

Asanblaj pati sele a: Vise pati sele a sou kondiktè ekstèn kab la jan dyagram nan montre sa (Fig3).

Asanblaj nwa dèyè a (Fig3).

Konbine nwa devan ak dèyè a lè w vise l jan dyagram nan montre a (Fig (5)).
1. Anvan ou vise, mete yon kouch grès lubrifyan sou bag torik la.
2. Kenbe boulon dèyè a ak kab la san mouvman. Vise kò koki prensipal la sou kò koki dèyè a. Vise kò koki prensipal la nan kò koki dèyè a avèk yon kle makak. Asanblaj la fini.
