1. Sistèm konektè 4.3-10 la fèt pou satisfè dènye egzijans ekipman rezo mobil yo pou konekte RRU a ak antèn lan.
2. Sistèm konektè 4.3-10 la pi bon pase konektè 7/16 yo an tèm de gwosè, robustès, pèfòmans, ak lòt paramèt, konpozan elektrik ak mekanik separe yo bay yon pèfòmans PIM ki trè estab, sa ki lakòz yon koupl kouplaj ki pi ba. Seri konektè sa yo gen gwosè kontra enfòmèl ant, pi bon pèfòmans elektrik, PIM ak koupl kouplaj ki ba epi tou enstalasyon fasil, desen sa yo bay ekselan pèfòmans VSWR jiska 6.0 GHz.
1. 100% PIM teste
2. Ideyal pou aplikasyon ki mande PIM ki ba ak atenuasyon ki ba
3. Enpedans nominal 50 Ohm
4. Konfòm ak IP-68 nan kondisyon ki pa klase
5. Gam frekans DC rive 6GHz
1. Sistèm Antèn Distribye (DAS)
2. Estasyon baz yo
3. Enfrastrikti san fil
4. Telekominikasyon
5. Filtè ak Konbine
1.4.3-10 Sistèm konektè, ki se dènye pwodwi ki fèt espesyalman pou konekte ekipman rezo mobil ak antèn.
Avèk devlopman rapid teknoloji kominikasyon mobil lan, de pli zan pli itilizatè bezwen koneksyon rezo rapid ak serye. Pou satisfè egzijans sa yo, sistèm konektè 1.4.3-10 nou an te vin an vigè. Sistèm sa a baze sou dènye estanda endistri yo epi li gen pou objektif bay sèvis koneksyon kalite siperyè pou aparèy rezo mobil yo, konekte RRU yo ak antèn yo. Sistèm konektè a itilize materyèl kalite siperyè pou asire estabilite ak rezistans li. An menm tan, konsepsyon li pran an kont divès senaryo itilizasyon ak kondisyon anviwònman, pou asire fonksyònman nòmal li nan divès kondisyon metewolojik ak klimatik. Sa vle di ke sistèm konektè nou an ka asire fyab transmisyon done menm nan kondisyon metewolojik grav. Anplis de sa, sistèm konektè 1.4.3-10 nou an gen avantaj tou pou enstalasyon ak antretyen fasil. Sa pèmèt li enstale rapidman epi redwi pri enstalasyon ak antretyen. Anplis, sistèm konektè nou an adopte koòdone estanda, ki vle di li ka konpatib ak lòt aparèy, sa ki fè li pi fleksib ak ekstansib. An brèf, sistèm konektè 1.4.3-10 nou an se yon sistèm konektè kalite siperyè, ki estab, dirab, fasil pou enstale ak kenbe, fleksib ak évolutif, ki fèt pou satisfè dènye egzijans ekipman rezo mobil pou konekte RRU ak antèn. Nou kwè ke pwodui sa a pral vin yon pwodui kle nan domèn kominikasyon mobil epi bay itilizatè yo pi bon sèvis kominikasyon.

Modèl: TEL-4310F.78-RFC
Deskripsyon
Konektè fi 4.3-10 pou kab RF fleksib 7/8″
| Materyèl ak plake | |
| Kontak sant lan | Kwiv / Ajan plake |
| Izolan | PTFE |
| Kò ak Kondiktè Eksteryè | Kwiv / alyaj plake ak tri-alyaj |
| Joint | Kawoutchou Silisyòm |
| Karakteristik elektrik | |
| Karakteristik Enpedans | 50 Om |
| Gam frekans | DC ~ 3 GHz |
| Rezistans izolasyon | ≥5000MΩ |
| Fòs dyelèktrik | ≥2500 V effraction |
| Rezistans kontak sant | ≤1.0 mΩ |
| Rezistans kontak ekstèn | ≤1.0 mΩ |
| Pèt Ensèsyon | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Ranje tanperati | -40 ~ 85 ℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| Enpèmeyab | IP67 |
Enstriksyon enstalasyon pou kab super fleksib N oubyen 7/16 oubyen 4310 1/2″
Estrikti konektè a: (Fig1)
A. nwa devan
B. nwa dèyè
C. jwenti

Dimansyon dezabiyaj yo montre nan dyagram nan (Fig2), ou dwe peye atansyon pandan w ap dezabiye:
1. Sifas bout kondiktè enteryè a ta dwe chanfren.
2. Retire enpurte tankou kal kwiv ak bav sou sifas bout kab la.

Asanblaj pati sele a: Vise pati sele a sou kondiktè ekstèn kab la jan dyagram nan montre sa (Fig3).

Asanblaj nwa dèyè a (Fig3).

Konbine nwa devan ak dèyè a lè w vise l jan dyagram nan montre a (Fig (5)).
1. Anvan ou vise, mete yon kouch grès lubrifyan sou bag torik la.
2. Kenbe boulon dèyè a ak kab la san mouvman. Vise kò koki prensipal la sou kò koki dèyè a. Vise kò koki prensipal la nan kò koki dèyè a avèk yon kle makak. Asanblaj la fini.
